نتایج جستجو برای عبارت :

برخی از متخصص پزشک را بیشتر بشناسید

متخصص داخلی شیراز
متخصص داخلی شیراز چه تخصصی دارد ؟
وظایف متخصص داخلی (Internal medicine) تشخیص و درمان بیماری های داخلی است. پزشک متخصص داخلی پس از تشخیص بیماری، وی را به متخصص مربوطه ارجاع می دهد.متخصص داخلی با پزشک عمومی به اشتباه گرفته می شود، در حالیکه آموزش های خاص به متخصصان داخلی کمک می کند تا آنها بتوانند بیماری خاص را درمان کنند.
متخصص داخلی می تواند در رشته های زیر تخصص بگیرد:
نفرولوژی
گوارش
روماتولوژی
قلب و عروق
خون و سرطان
غدد درون ریز
م
حسین فرشیدی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قشم اظهار داشت: ۳۸ پزشک متخصص در حوزه‌های مختلف تخصصی متناسب با نیاز قشم در این جزیره وجود دارند.
وی با بیان اینکه چهار تخصص پزشکی زنان، جراحی عمومی، ارتوپد و طب اورژانس نیازهای اصلی جزیره قشم هستند، افزود: چهار متخصص زنان، چهار متخصص طب اورژانس و در هر کدام از تخصص‌های جراحی و ارتوپد نیز ۲ متخصص فعالیت دارند.
رییس دانشگاه علوم پزشکی استان هرمزگان ادامه داد: یک جراح مغز و اعصاب و یک متخصص مغز و اعص
رفتم مطب پزشک برای اینکه قرصم که فقط برای سه وعده باقی مونده رو تو دفترچه بنویسه. نگهبان میگه تعطیله تا بعد از عید.
هر پزشک متخصص و فوق تخصصی که در این زمینه میشناختم رفتم. همه تعطیل بودن. نمیشه این قرص رو آزاد خرید. باید پزشک متخصص یا فوق تخصص بنویسیه تا بیمه تأیید کنه.
با هزار بدبختی یه پزشک پیدا کردم. زنگ زدم رفتم در خونه ش. با مهر و دستکش و ماسک اومد و یه لبخندی زد و دفترچه رو گذاشت رو کاپوت یه ماشینی اومد برام بنویسه که گفت دفترچه ت تاریخ ندار
مراجعین عزیزی که درباره ساعت های مراجعه به مطب سوال داشتند، ساعات کاری مطب به صورت زیر می باشد:
روزهای فرد ساعت چهار الی نه بعدازظهر
شماره تماس: 
031-53240596
09138800914
آدرس مطب: شهرضا- میدان تاسوعا- مجتمع پزشکی کوثر- طبقه دوم- واحد پنج
.
دکتر اکبر عظیمی
متخصص کودکان و نوزادان، رشد و تغذیه
- بیماری های نوزادان
- بیماری های عفونی
- آسم و آلرژی
- تغذیه و گوارش
- اعصاب
پزشک متخصص زنان توانایی لازم برای جراحی و درمان موارد مرتبط با زنان از جمله بیماری های دستگاه تناسلی زنان، زایمان ونازایی را دارد . از همین رو نقش پر اهمیتی در سلامت بانوان و به تبع آن حفظ سلامتی خانواده دارد. پزشک متخصص زنان و زایمان در تلاش است که میزان آگاهی مردم را در مورد نیاز های مراقبتی زنان افزایش دهد تا ریسک مبتلا شدن بانوان به بیماری ها و سرطان های شایع زنان را در سطح جامعه کاهش دهد.اکثر خانم ها باور دارند تنها زنان متاهل نیاز به مر
علل بوی نامطبوع در قاعدگیاگر فردی هستید که بوی ناشی از قاعدگی در شما بسیار شدید و تند است، ابتدا باید بدانید که به موقع نوار بهداشتی خود را عوض کنید. عدم تعویض به موقع نوار بهداشتی باعث ایجاد بوی نامطبوع می شود.اگر با ترشحات و یا بوی تند غیرعادی در طی دوران قاعدگی خود مواجه هستید، حتما به پزشک متخصص زنان مراجعه کنید تا مشخص شود آیا به بیماری های عفونی و قارچی و باکتریایی ناحیه واژن مبتلا هستید یا نه.ابتلا به بیماری های منتقل شونده از راه تماس
جراح مغز و اعصاب همانطور که از نامش پیداست ، نوعی پزشک معالج است که بیماریهای مغز و همچنین نخاع (مؤلفه دیگر سیستم عصبی مرکزی) ، ستون فقرات و سیستم عصبی محیطی را تشخیص داده و جراحی می کند. جراحان مغز و اعصاب با متخصصان مغز و اعصاب همپوشانی دارند ، اما متخصصان مغز و اعصاب اجازه انجام جراحی ندارند. جراحان مغز و اعصاب همچنین بیماریهای جسمی مانند تومور ، آسیب دیدگی ، آنوریسم یا مسایل مرتبط با عصب را درمان می کنند.همه درمان هایی که توسط جراحان مغز و
احساس فشار در پشت چشم همیشه ناشی از مشکلی در داخل چشم نیست. در این وضعیت، مشکل معمولاً مربوط به قسمت دیگری از سر شما است. اگرچه بیماری ها و مشکلات چشم می تواند باعث درد چشم و مشکلات بینایی شود، اما بندرت باعث فشار پشت چشم می شوند.
علل
چندین حالت زیر می تواند باعث ایجاد فشار در پشت چشم شوند:
مشکلات سینوسی
سردرد
بیماری گریوز
آسیب به عصب بینایی
دندان درد
تشخیص 
معمولا پزشک عمومی اولین شخصی است که شما برای حل و درمان مشکل خود به آن ها مراجعه می کنی
مزیت این دوران اینه که هر روز یه سری پزشک متخصص مرتبط و نامرتبط به ویروس توی بیمارستانها رو میبینم و حین تایم چایی یا آشنایی یا نهار، ویزیت هم میشم. البته اونام درمورد یه سری چیزا سوالاتشونو میپرسن.تا الان از نظر خون ، قلب، مغز و اعصاب ، پوست ، داخلی ، گوارش و ارتوپدی ، ویزیت شدم . اگه این چند روز ، یه متخصص ارولوژی و گوش و حلق بینی هم بخوره بهم، دیگه سرویس کامل میشم :-))میدونم، چکاپ «چشم» مونده. ایشالا شنبه، شیفت بیمارستان فارابی ام.

بواسیر بیماری است که خیلی از افراد در طول زندگی شان به آن مبتلا می شوند. اینترنت را بگردید با این جمله ها بیشتر روبرو می شوید بهترین دکتر بواسیر در تهران کیه؟ دکتر بواسیر خانم می شناسید؟ پزشک هموروئید خوب یا ,بیمارستان دولتی جراحی بواسیر و دکتر متخصص هموروئید در تهران, دکتر متخصص هموروئید زنان,متخصص هموروئید خانم در تهران و …. با این حال بسیاری از این بیماران از مراجعه به دکتر و شروع درمان خود خجالت می کشند و در برخی مواقع درد آن را به جان
مشاوره خانواده در میانه ، مشاوره ازدواج در میانه ، مشاوره طلاق در میانه ، مشاوره نامزدی و دوران عقد در میانه، مشاوره تلفنی خوب ، روانشناس خوب در میانه ، روانپزشک خوب در میانه ، مشاوره تلفنی رایگان ، روانشناس خوب در میانه کی سراغ داره ؟ ، تلفن روانشناس خوب در میانه ، آدرس روانشناس خوب در میانه ، تلفن مرکز مشاوره خوب در میانه ، آدرس مرکز مشاوره خوب در میانه ، مشاوره قبل از ازدواج و بعد ازدواج در میانه ، مشاوره مشکلات جنسی زناشویی زوجین ، زنان ،
«مردکی را چشم درد خواست.پیش بیطار (دام پزشک)رفت که دوا کن.بیطار از انچه در چشم ستوران می کرد ،در دیده او کشید و کور شد.حکومت (شکایت)به داور بردند.گفت:براو هیچ تاوان نیست.اگر این خر نبودی بیش بیطار نرفتی»
در روزگاران قدیم مردی چشم درد گرفت وپیش دام پزشک روستا رفت که بیماریش را مداوا کند.دام پزشک از دارویی که برای چشم درد چهارپایان و حیوانات می زد به مرد داد.زیرا که تنها چنین دارویی داشت برای مداوای چشم درد. دام پزشک داروی حیوانات را در چشم مرد کش
انتخاب پزشک بواسیر یا هموروئید اهمیت بسیار زیادی در تعیین نوع درمان و طول مدت زمان درگیری با بیماری دارد زیرا پزشک باید تجربه و تخصص کافی در این زمینه را دارا باشد و بتواند به نحو احسن بیماری را مهار نماید زیرا در غیر این صورت بیماری پیشرفت خواهد نمود. انتخاب پزشک بواسیر تعیین کننده نتیجه درمان است هر چقدر پزشک در این زمینه مهارت کافی را داشته باشد، نتیجه درمان بهتر تر خواهد بود. در ادامه به معرفی پزشک خوب بواسیر یا هموروئید می پردازیم
گوش ازجمله قسمت‌هایی است که خانم باید از نگاه نامحرم بپوشاند؛ بنابراین اگر مجوزی ندارد، مراجعه به پزشک غیرهمجنس جایز نیست اما اگر اضطرار باشد (مثلاً پزشک همجنس موجود نباشد) اشکالی ندارد.درباره‌ی معاینه‌ی دهان و دندان هم پزشک غیرهمجنس برای معاینه و معالجه نگاه نکند ولی اگر پزشک همجنسی وجود ندارد باز هم مثل سایر موارد اشکالی ندارد.درباره‌ی گرفتن نبض هم اگر از روی لباس باشد یا پزشک دستکش داشته باشد و مفسده‌ای وجود نداشته باشد، اشکالی ندا
بیماری آب سیاه 

یک متخصص قرنیه گفت: اگر برای درمان آب سیاه چشم به موقع به پزشک مراجعه نشود ممکن است به از دست رفتن کامل دید منجر شود
  علیرضا برادران رفیعی متخصص قرنیه و استاد دانشگاه شهید بهشتی درباره بیماری آب سیاه چشم اظهار کرد: آب سیاه چشم (گلوکوم) از جمله اختلالات چشمی است که بر اثر فشار چشم به وجود می‌آید و به‌طور معمول درد و نشانه‌ای ندارد و در صورت درمان نشدن به موقع به از بین رفتن کامل دید منجر خواهد شد.

ادامه مطلب
بیماری آب سیاه 
یک متخصص قرنیه گفت: اگر برای درمان آب سیاه چشم به موقع به پزشک مراجعه نشود ممکن است به از دست رفتن کامل دید منجر شود
  علیرضا برادران رفیعی متخصص قرنیه و استاد دانشگاه شهید بهشتی درباره بیماری آب سیاه چشم اظهار کرد: آب سیاه چشم (گلوکوم) از جمله اختلالات چشمی است که بر اثر فشار چشم به وجود می‌آید و به‌طور معمول درد و نشانه‌ای ندارد و در صورت درمان نشدن به موقع به از بین رفتن کامل دید منجر خواهد شد.

ادامه مطلب
فکر میکنم خوب یاد نگرفتم ولی خب ولی بهش فکر میکنم متوجه میشم planهایی که این چند روزه بعد ویزیت نوشتم دقیقاً مثل order اتندِ فوق تخصص ه و در حد پزشک عمومی و حتا اندکی کمتر از متخصص داخلی به نظرم به مباحث بیماری‌های کلیه مسلط شدم اندکی تا نسبتی. 
بیماری آب سیاه 

ادامه مطلب
بهترین و بدترین راه پیدا کردن متخصص کاشت مو خوب
به‌طور کلی بهترین راه برای پیدا کردن یک متخصص کاشت مو خوب مراجعه به یک متخصص پوست، پزشک عمومی یا سایر تخصص‌های مرتبط با پوست و مو است. و شاید بدترین راه برای پیدا کردن این متخصص و بهترین کلینیک کاشت مو در شهرتان، توجه به تبلیغات گسترده در فضای اینترنت یا تبلیغات تلوزیونی، تبلیغات محیطی در شهر‌ها و بازاریابی‌های امروزی  باشد. قبل از به دام افتادن در دام بازاریابان باید به یک نکته مهم توجه کن
    یک سنت حسنه ای در درمانگاه ما جاری است. به این ترتیب که وقتی پزشک جدیدی جایگزین پزشک قبلی می شود، تمام بیماران بدقلق و بداخلاق را دستچین میکنند و هل میدهند توی جمعیت پزشک جدید. همین طوری بود که من الان صاحب تیم ملی بد قلق ها هستم. حالا چند وقتی هست که کاغذی برداشته ام و نام بیماران بدقلق و همیشه ناراضی را یکی یکی به آن اضافه میکنم برای روزی که یکی ار پزشک های اینجا منتقل شود جای دیگر و یک پزشک جدید جایگیزین شود. تقریبا می شود گفت دارم برای وق
حدود نیم ساعته که در صف انتظار پزشک متخصص هستم. نکته ای که کشف کردم اینه : انگار مردم می‌ترسن یهو نوبتشون بشه، ولی دکتر فرار کنه یا منشی اسم اونا رو نخونه! به همین دلیل جلوی در اتاق دکتر یا میز منشی ازدحام می‌کنن و عمرا متفرق نمیشن!
خب من عمه م و شوهر عمه م پزشک متخصص بودن، هر دو صبح ها بیمارستان، عصرها مطب و بچه ها کلا زیر دست مامان بزرگم بزرگ شدن. 
زمانی که رفتم پزشکی با خودم میگفتم من میشم قطب مالی خانواده و یه همسری انتخاب میکنم که قطب عاطفی خونه باشه و اصلا با پزشک ازدواج نمیکنم. اما الان احساس میکنم به یکی از همکلاسی هام علاقه دارم ولی به شدت میترسم برم جلو و پشیمون بشم.
میترسم اولویت خانم های پزشک درس و تخصص گرفتن و کار باشه نه خانواده، میترسم اصلا اهل هیچ نوع پخت و
پزشک متخصص زنان توانایی لازم برای جراحی و درمان موارد مرتبط با زنان از جمله بیماری های دستگاه تناسلی زنان، زایمان ونازایی را دارد . از همین رو نقش پر اهمیتی در سلامت بانوان و به تبع آن حفظ سلامتی خانواده دارد. پزشک متخصص زنان و زایمان در تلاش است که میزان آگاهی مردم را در مورد نیاز های مراقبتی زنان افزایش دهد تا ریسک مبتلا شدن بانوان به بیماری ها و سرطان های شایع زنان را در سطح جامعه کاهش دهد.اکثر خانم ها باور دارند تنها زنان متاهل نیاز به مر
معرفی متخصص دندان پزشکی در ونک برای ترمیمی و زیبایی
متخصص دندان پزشکی در ونک برای ترمیمی و زیبایی باید دارای تخصص و مهارت لازم باشد تا بتواند مشتری ها و مراجعه کنندگان زیادی داشته باشد.
تجهیزات مورد نیاز برای یک متخصص دندان پزشکی در ونک برای ترمیمی و زیبایی هم از نکات مهم و ضروری است.
از جمله این تجیزات برای یک متخصص دندان پزشکی در ونک برای ترمیمی و زیبایی صندلی دندان پزشکی است که باید قابلیت چرخش به همه جهات را داشته باشد تا دندان پزشک بتوا
۲۶۷۳ - در حالیکه در سال ۱۳۵۷ «سرانه پزشک در ایران» حدود ۰.۲۵ پزشک به ازای هر هزار نفر بود(۱) و خیلی از آن را هم پزشکان غیرایرانی تشکیل می‌دادند، اما به‌دلیل ارتقاع چشمگیر خدمات بهداشتی و درمانی در دوران جمهوری‌اسلامی، این شاخص در سال ۱۳۹۸ به حدود ۱.۶ پزشک به ازای هر هزار نفر رسیده است(۲).منبع: ۱-  www.mshrgh.ir/829965۲- www.tn.ai/2132729
دانلود فایل اصلی
درباره مراحل پس از جراحی متخصص دندان پزشکی در ونک
پس از جراحی مراحل پس از جراحی متخصص دندان پزشکی در ونک اطلاعات کامل مراقبت‌ها و روش استفاده از داروهای صادر شده توسط دندان پزشک را از دندان پزشک خود دریافت کنید. به طور معمول دندانپزشکان بیانیه هایی این شکلی پس از عمل جراحی دندان عقل دارند:
- فشار دادن گاز استریل در بخش جراحی به مدت ۳۰ دقیقه
- بهره بردن از کمپرس یخ روی صورت در مکان جراحی تا چند ساعت بعد از جراحی به نحوی که ۱۵ دقیقه آن را روی صور
ریشه واژه پزشک

پیشینۀ پزشکی در جهان به درستی روشن نیست زیرا که از تمدنهای کهن آگاهیهای زیادی در دست نداریم. میتوان گفت همۀ جانداران به محض اینکه جاییشان آسیب ببیند درد کشیده و آنجا را لمس میکنند اما درد بیشتر شده و دستشان را کنار میکشند. نگرانی از این که آن بخش آسیب دیده بجایی بخورد، نمودی از پزشکی است. شاید بتوان گفت نخستین کسی که توانست درد را از خود یا دیگری بزداید نخستین پزشک بوده است. این زدودن درد  در ایران باستان از سوی »بَئش ز«(زنن
اگر به هر دلیلی هریک از دندان های خود را از دست داده اید لازم است  بدانید امروزه با پیشرفت تکنولوژی و تجهیزات پزشکی دیگر جای هیچ نگرانی نیست و با ایمپلنت می توانید دوباره با اعتماد به نفس بالا لبخند بزنید . اگر برای ایمپلنت دندان های خود تصمیم قطعی گرفته اید باید پزشکی را انتخاب کنید که با مراحل کاشت ایمپلنت آشنایی کامل داشته باشد  و متخصص باشد  . بسیاری از تکنیک هایی که برای ایمپلنت دندان باید رعایت شوند از جراحی لثه نشأت گرفته است بنابراین
زوپ به عنوان اولین و بهترین سامانه ارتباطی بین پزشکان و بیماران بوده است که آن را به صورت آنلاین ( متنی و ویدئویی ) را فراهم کرده است تا اولین و تنها سامانه در کشور و خاورمیانه باشد که می تواند ارتباط ویدئویی بین پزشک و بیمار فراهم سازد. از طریق زوپ شما میتوانید با بهترین پزشک ها و متخصصان در هر رشته پزشکی مانند : دندانپزشکی ، چشم پزشکی ، جراحی زیبایی و ... به صورت آنلاین ارتباط داشته باشید.
این ارتباط میتواند در زوپ به صورت متنی و آنلاین و یا به
پیشگیری بهتر از درمان !
بدن ما همانند یک ماشین از پخش ها و قسمت ها مختلفی ساخته شده است که می بایست بطور هماهنگ باهم همکاری کنند تا ما احساس تعادل و سلامتی داشته باشیم.در نتیجه ما باید از آنها محافظت کنیم.
آیا می دانید تفاوت یک پزشک با یک متخصص دفاع شخصی چیست؟
هر دو آنها دکتر هستند.اگر درگیری بوجود آید و فرد آسیب ببینید (برای مثال دست یا پای او بشکند) دکتر آن را مداوا می کند یا اگر بخواهیم بهتر بگوییم دکتر مشکلات جسمی فرد را درمان کرده اما قادر ب
۳۰ دقیقه پیش مادر تماس گرفتن و گفتم که آزمایشات و عکس های لازم رو دارن از بابا میگیرن و خودشم داره کارای تشکیل پروندشو انجام میده
عکس از ریه هاش فرستادن (مجازی) برای پزشک متخصص و گفته که ریه ها سالمن و با بقیه مدارک پزشکی همین روزها باید به بیمارستان تخصصی اعزام بشه
+ بیکار و در انتظارم الان که انقدر با جزئیات مینویسم 
اوتیسم یا (Autism) یک نوع بیماری است که بر توانایی کودک در ارتباط و توسعه مهارت های اجتماعی تاثیر می‌گذارد. کودکان مبتلا به اوتیسم ممکن است از لحاظ احساسی و عاطفی تمایل به جدایی داشته باشند. با توجه به گفته درمانگاه مایو (Mayo Clinic)، کودکان اوتیسم ممکن است رفتار وسواس گونه‌ای از جمله مشغله‌های شدید با یک شیء خاص داشته باشند. علایم افراد اوتستیک می تواند از خفیف تا شدید دسته بندی شوند. علائم این بیماری معمولا در سن ۲ سالگی کودک ظاهر می‌شود.
تشخیص ب
پزشک متخصص زنان توانایی
لازم برای جراحی و درمان موارد مرتبط با زنان از جمله بیماری های دستگاه
تناسلی زنان، زایمان ونازایی را دارد . از همین رو نقش پر اهمیتی در سلامت
بانوان و به تبع آن حفظ سلامتی خانواده دارد. پزشک متخصص زنان و زایمان در
تلاش است که میزان آگاهی مردم را در مورد نیاز های مراقبتی زنان افزایش دهد
تا ریسک مبتلا شدن بانوان به بیماری ها و سرطان های شایع زنان را در سطح
جامعه کاهش دهد.
اکثر خانم ها باور دارند تنها زنان متاهل نیاز ب
اگر به هر دلیلی هریک از دندان های خود را از دست داده اید لازم است  بدانید امروزه با پیشرفت تکنولوژی و تجهیزات پزشکی دیگر جای هیچ نگرانی نیست و با ایمپلنت می توانید دوباره با اعتماد به نفس بالا لبخند بزنید . اگر برای ایمپلنت دندان های خود تصمیم قطعی گرفته اید باید پزشکی را انتخاب کنید که با مراحل کاشت ایمپلنت آشنایی کامل داشته باشد  و متخصص باشد  . بسیاری از تکنیک هایی که برای ایمپلنت دندان باید رعایت شوند از جراحی لثه نشأت گرفته است بنابراین
جراحی دیسک کمر
عارضه دیسک کمر از مشکلات رایجی است که بسیاری از افراد در طول زندگی دچار آن می شوند و گاها درد کمر زندگی روزمره آن ها را مختل می کند و بعد از مراجعه به پزشک متخصص ، گاها نیاز به جراحی دیسک کمر پیدا می کند و به دنبال بهترین جراح دیسک کمر در ایران و یا شاید تهران بگردند.
روش های مختلفی برای درمان دیسک کمر وجود دارد که جراحی مرحله آخر آن
است. در واقع اگر روش های غیر جراحی به بهبود فرد کمک نکند از عمل دیسک کمر
استفاده می شود که مراجعه ب
مراجعه به متخصص اطفال برای درمان بیماری های روحی و جسمی نوزادان بهترین گزینه محسوب می شود چرا که ما تخصص کافی در رابطه با بیماری و درمان های اطفال  را داریم. با توجه به اندام درونی نوزادان مسلما فوق تخصص اطفال بیشتر می توانند بیماری های احتمالی اطفال را که ناهنجاری های مادرزادی نمونه هایی از آنها محسوب می شوند را شناسایی و در جهت درمان آنها اقدامات لازم را به انجام برسانند. در ادامه بیشتر به معرفی وظایف این متخصصین خواهیم پرداخت.
متخصص اط
میخواستم راجع به یه افسانه ى قدیمى پرده بردارى کنم چیزى که تا الان خودم هم باورم شده بود. همه جا میخونیم ایران بهشت پزشک هاست؛ تو بقیه ى کشورها مهندسان و معلمان و پرستاران بیشترین درآمد رو دارن، پزشکان دارن گدایى میکنن
از اونجایى که ایران از لحاظ مالى جهنم همه ى مشاغله (هر چند ممکنه اوضاع الان براى فارغ التحصیلین پزشکى یه کم بهتر باشه و با حقوق هاى افتضاح حداقل یه کارى مرتبط با رشته شون بتونن انجام بدن و بعد از هفت سال تا ده سال تحصیل یه زندگ
 پرش پلک چشم 
پرش پلک چشم که در واقع لرزش پلک چشم می باشد، موضوعی عادی و بدون ضرر است. پرش پلک چشم معمولا  فقط چند دقیقه طول می کشد، اما گاهی اوقات پرش پلک 
چشم ممکن است چندین روز یا بیشتر نیز ادامه داشته باشد. اگر پرش پلک چشم شما به سرعت از بین نمی رود، بهتر است به چشم پزشک مراجعه کنید. اصطلاح پزشکی 
برای پرش پلک چشم، میوکیمیا است. در این مقاله از بخش چشم و چشم پزشکی دکتر سلام به بررسی پرش پلک چشم می پردازیم. اگر به پرش پلک چشم مبتلا هستید 
و این
ممکن است شما برای مشکب پیش آمده برای شما به پزشک مراجعه کرده باشید و پزشک برای درمان بیماری، شما را به متخصص غدد ارجاع دهد و شما میبایست برای درمان بیماری خود به فوق تخصص غدد خوب مراجعه کنید.
پزشک فوق تخصص غدد به بررسی بیماریهای غدد درون ریز و ارایه درمان یا کنترل این اختلالات میپردازد. غدد درون ریز در بزرگسالان شامل غدد تیرویید، فوق کلیوی، بخش درون ریز لوزالمعده و غدد لنفاوی میباشند. همچنین بررسی اختلالات رشد و کوتاهی قد و بررسی علل و درمان
به طور خلاصه،به کسی که به کمک تکنیک‌های جراحی، به لاغر شدن بیماران دچار چاقی مفرط کمک می‌کنند متخصص لاغری گفته می‌شود. جراح لاغری به افرادی که با روش‌های دیگر موفق به کاهش وزن نشده‌اند کمک می‌کند تا در یک مدت زمان کوتاه‌تر، به هدف خود یعنی لاغری برسند. البته جراح لاغری واژه مناسبی برای این جراحان نیست. از آنجایی که این پزشکان راه‌کار جراحی برای افراد چاق ارائه می‌دهند، بهتر است آن‌ها را جراح چاقی خطاب کرد نه لاغری

از جمله بهترین
آیا پزشک قانونی رابطه از پشت را می فهمد یا نه؟ این سوال مشترک بسیاری از بازدیدکنندگان ویکی روان است چون رابطه جنسی مقعدی یکی از انواع نزدیکی میان زن و مرد می باشد. قبلا به طور مفصل در مورد این رابطه مقعدی صحبت کردیم اما حالا قصد داریم به پرسش یکی از بازدیدکنندگان ویکی روان در مورد تشخیص رابطه از پشت توسط پزشک قانونی و مدت زمان تشخیص دخول از عقب بپردازیم.
منبع : پزشک قانونی و تشخیص رابطه مقعدی
ادامه مطلب
احتمالا فردا پسفردا بابا مرخص بشه از این بیمارستان و بره مطب پزشک متخصص قلب ، بالاخره یه مطب جواب دادن و گفتن هرروز که خواستین بیاین صبحش تماس بگیرین
موبایل بابارو ازش گرفتن جون تو ccu هست و موبایلش خونست.
استادای ما تو مدرت عید کمابیش تکالیفی میدادن اما امروز همشون باهم حمله کردن و کلی تکلیف دادن و ما موندیم کلی تکلیف 
درس های مجازی هم موندن
تا درودی دیگر بدرود

پدر دندان پزشک بابا چند ماه قبل بر اثر آلزایمر فوت شد. پدر با وجود بیماری همیشه جلو انسانهای خندان،خندان است. من سوم شخصی بودم به تماشا یک عشق ناب نگاه حسرت و ستایش پزشکنگاه پدرانه پدریکهو دکتر خواهش کرد و دوربین دست گرفتم و از دکتر و بابا عکس گرفتم خدا خدا خدا

یکی از مهم‌ترین مراحل کاشت مو است. در جلسه‌ی مشاوره‌ی حضوری رایگان، ابتدا پزشک متخصص یا کارشناس کاشت مو توضیحات مقدماتی  کاشت مو را به شما ارائه می‌کند. سپس از شما درخواست می‌کنیم تا اطلاعات سوابق پزشکی خود را به ما بگویید. مواردی مانند بیماری‌های مزمن، داروهایی که مصرف می‌کنید، سابقه‌ی کاشت مو و … . این موارد در شناسایی کاندیدای مناسب و نامناسب کاشت مو اهمیت دارد.
بعد از انجام مراحل مقدماتی، به ملاقات پزشک متخصص کاشت مو می‌روید. پز
سوالات پزشکی
زوپ به عنوان اولین و بهترین سامانه ارتباطی بین پزشکان و بیماران بوده است که آن را به صورت آنلاین ( متنی و ویدیویی ) را فراهم کرده است تا اولین و تنها سامانه در کشور و خاورمیانه باشد که می تواند ارتباط ویدئویی بین پزشک و بیمار فراهم سازد.
از طریق زوپ شما میتوانید با بهترین پزشک ها و متخصصان در هر رشته پزشکی مانند : دندانپزشکی ، چشم پزشکی ، جراحی زیبایی و ... به صورت آنلاین ارتباط داشته باشید. این ارتباط میتواند در زوپ به صورت متنی و آ

متخصص چشم و فوق‌تخصص پیوند قرنیه گفت: فشار چشم از جمله مهم‌ترین نشانه‌های آب سیاه است.
به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان،  جمشید وفا متخصص چشم و فوق‌تخصص پیوند قرنیه در رابطه با گلوکوم یا آب سیاه، اظهار کرد: آب سیاه بیماری است که در آن فشار چشم بالا رفته و سبب آسیب به چشم شده و این بیماری در موارد شدید منجر به نابینایی می‌شود.
وی در رابطه با انواع بیماری آب سیاه، تصریح کرد: بیماری گلوکوما دارای دو نوع مادرزادی و اکتسابی است که ن
هدف از نگارش این محتوا آشنایی شما با لیست پزشکانکرج، لیست پزشکانتهران، لیست پزشکان مشهد، لیست پزشکاناصفهان و لیست پزشکانشیراز می باشد.
همان طور که می دانید در همه ادوار یافتن پزشک معتبر و باسواد یکی از دغدغه های بیماران بشمار می رفت و بیماران راه های مختلفی برای یافتنلیست پزشکان معتبر و با سابقه امتحان می کردند که یکی از رایج ترین این کارها پرس و جو کردن از اطرافیان بود. در واقع نیاز مردم به شناخت پزشکان معتبر و با سابقه در شهر و منطقه ﺁن ه
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش با تاکید بر ارتقاء استانداردهای حوزه سلامت در کیش افزود: ایجاد بسترها و زیرساخت های لازم از وظایف ماست و باید آن ها را ایجاد کنیم اما باید بخش خصوصی توانمندی که دارای آورده بالا از دانش، ایده، پول و ثروت است به این حوزه وارد کرد زیرا ما اداره کننده نیستیم بلکه وظیفه ما بستر سازی است.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش در مراسم بهره‌برداری از پروژه‌های درمانی در بیمارستان کیش با تبریک روز پزشک، پزشکی را حرفه‌
تقریبا دوماهی میشه حال پدرم بده (۴۴سالشه و ناراحتی قلبی داره و یبار سکته کرده)اما خب توی بیمارستان و مطب پزشک رفتن یکم دیر قبول میکنه ، همش نگران ماست که کی پیشمون بمونه و اتفاقی برامون میفته و باید بالاسرمون باشه و این حرفا...
اخیرا دیگه حالش به حد از حال رفتن رسیده بود تا اینکه بردیمش درمانگاه و گفتن باید فورا بره بیمارستان ، با مادر از درمانگاه اومدن خونه که وسایلشو جمع کنن که یهو نشست و گفت شنبه میرم امروز پنجشنبس دکتر متخصص ندارن الکی شما
تقریبا دوماهی میشه حال پدرم بده (۴۴سالشه و ناراحتی قلبی داره و یبار سکته کرده)اما خب توی بیمارستان و مطب پزشک رفتن یکم دیر قبول میکنه ، همش نگران ماست که کی پیشمون بمونه و اتفاقی برامون میفته و باید بالاسرمون باشه و این حرفا...
اخیرا دیگه حالش به حد از حال رفتن رسیده بود تا اینکه بردیمش درمانگاه و گفتن باید فورا بره بیمارستان ، با مادر از درمانگاه اومدن خونه که وسایلشو جمع کنن که یهو نشست و گفت شنبه میرم امروز پنجشنبس دکتر متخصص ندارن الکی شما
سکته گوش چیست و چه علتی دارد؟
کری ناگهانی یا سکته گوش نوعی ناشنوایی حسی-عصبی ناگهانی است که معمولاً در یک گوش اتفاق می افتد. کری ناگهانی یا سکته گوش به فرد احساس گیجی می دهد و زنگ گوش نیز ایجاد می کند.
آیا برای سکته گوش باید به پزشک مراجعه کرد ؟کری ناگهانی اورژانس پزشکی تلقی می شود و فرد در صورت تجربه ی چنین اتفاقی باید سریعاً به پزشک مراجعه کند. زیرا، عدم مراجعه ی به موقع به پزشک ممکن است در روند درمانی اختلال ایجاد کند.

ادامه مطلب
توصیف شغلی متخصص زنان و زایمان در تهران : ساعات کاری

تخصص زنان و زایمان، از دیگر شاخه های علم پزشکی است که مورد توجه داوطلبان کنکور است و سالانه افراد بسیاری برای وارد شدن به این رشته تحصیلی تلاش می کنند. در یک تعریف علمی می توان گفت که این رشته از جمله رشته های تخصصی بالینی است که در جهت پیشگیری و هم چنین تشخیص، درمان بیماری های زنان بحث می کند. در عین حال بیماری های دستگاه تناسلی زنان و بیماری های مربوط به سینه و تمام بیماری هایی که به این ر
سخن کوتاه است و امید بخش : یکی از استادان کورس کلیه‌مان ، خانم دکتر "د" ، پزشک ، متخصص داخلی ، فوق تخصص نفرولوژی و فلوشیپ ردپیوند است . از چهره‌ی بسیار جوانش مشخص است که چگونه پله‌های ترقی را دو تا دو تا طی کرده و حالا ؛ شده یک راهنما ، یک عنصر الهام‌بخش و امیددهنده به من ِ اول راهی ! منی که از دیدن برق چشمانش کیف می‌کنم و یک نفس راحت می‌کشم که اگر جوانی‌ام را صرف رویا و علاقه‌ی قلبی‌ام کنم ، قطعا یک‌روزی می‌آید که با عشق از راهی که رفته‌ام ح
از بین بردن خال های پوست

در بیشتر افرادباافزایش سن خال های تیره رنگی بر روی پوست بخصوص درقسمت هایی که درمعرض تابش نور خورشید هستند مثل پشت دست ها و صورت ظاهر میشوند دربعضی افراد بعد از بارداری یا در آسیب هایی مثل گزیدن حشره،خراش پوست یا بریدن آن این خال ها بوجود می آید.

اگر شما دارای خال های تیره ای برروی پوست خود هستیدحتما به یک متخصص پوست ماهر مراجعه کنیدتا مطمئن شوید این خالها خطری برای شما ندارند و می توانید آنها را از بین ببرید اگ
دکتر بهروز خسروی جراح و متخصص چشم پزشکی اظهار کرد: در حال حاضر بسیاری از افرادی که از عینک استفاده می‌کنند خواهان انجام عمل "رفراکتیو" هستند که این جراحی با روش‌هایی نظیر لیزیک، لازک، پی آر کی، فمتولیزیک، اپی لیزیک، ترانس پی آر کی، کارگذاری لنزهای داخل چشمی و ... انجام می‌شود اما هر کدام از این روش‌ها مزایا و معایب خاص خود را دارد که پزشک طی بررسی از شرایط بیمار روش مناسب جراحی را انتخاب می‌‌کند.
وی تصریح کرد: گاهی برخی از بیماران به واسطه
متخصص چشم پزشکی کیست؟
تخصص چشم شاخه‌ای از پزشکی است که با
آناتومی، فیزیولوژی و بیماریهای چشم، پلک و مجرای اشکی سر و کار دارد. یک
متخصص چشم پزشکی در تشخیص و درمان بیماریهای طبی و جراحی چشم انسان مهارت
دارد. چشم انسان می‌تواند دچار حوادث و بیماریهای مختلف گردد مانند عفونت
میکروبی چشم، آب سیاه، آب مروارید، گل مژه، دکولمان شبکیه و … از آنجا که
چشم‌ پزشکان بر روی چشم جراحی هم انجام می‌دهند، این تخصص تخصصی جراحی و
طبی است.
پزشک مخصوص چشم
از آنجاییکه ابرو نقش مهمی در زیبایی ظاهری فرد ایفا می کند در طی سالهای اخیر با پیشرفتهای تکنولوژیکی  بسیار مورد توجه افراد متعددی قرار گرفته  است به هر حال با اینکه بخش کوچکی از ساختار چهره به ابرو اختصاص دارد اما پروسه جراحی و کاشت ابرو باید با دقت عمل و مهارت بالایی انجام  شود  .
مزایای کاشت  ابرو
با توجه به نقش و تاثیر گذاری بالای ابرو در حالت و زیبایی چهره ، کاشت ابرو با توجه به ویژگی های منحصر به فردش میتواند تاثیرات جسمی و روانی بالای
اطمینان حاصل کنید که واقعا با یک متخصص کاشت مو خوب صحبت می کنید.در برخی مراکز کاشت مو متاسفانه به جای یک پزشک متخصص یک فروشنده یا مشاور غیر پزشک بیماران را ملاقات می‌کند. هرچند که معاینه شما و پاسخ دادن به مسائل مربوط به راحتی از عهده چنین افراد غیرمتخصص برمیاید. اما شما باید مطمئن باشید که با یک دکتر کاشت مو حرفه ای صحبت می‌کنید و تمام مراحل کاشت مو شما بر عهده همان متخصص خواهد بود.
از دکتر خود بپرسید که به چه تعداد از بیماران مراجعه کننده
                مدرک کارشناسی ارشد زهرا سلامی خاوران. تایید میگردد. رجرجوع به سامانه مرجع با کد 4269_0754 
مدرک تحصیلی زهرا تورانی منش  در جستجوی اولیه  سه سند تحصیلی یافت گردید _دیپلم تجربی_لیسانس مترجمی زبان_دکتری
مدرک سپیده دارابی نیا در جستجوی اولیه تک برگ سند موجود  با عنوان ؛ پزشک متخصص  یافت شد. به سامانه علوم پزشکی مراجعه نمایید

متخصص پوست و مو
 متخصص
پوست و مو , بهترین متخصص پوست در تهران و غرب تهران , معرفی کلینیک تخصصی
پوست و مو  , بهترین کلینیک پوست و مو در تهران و شمال تهران

فهرست مطالب

تخصص پوست و مو چه نوع تخصصی در پزشکی می باشد؟
در واقع متخصص پوست و مو
پزشکی می باشد که در زمینه بیماری های پوست ومو و ناخن و نواحی حاوی مایع
مخاطی (مانند داخل دهان ،بینی ،و چشم ها ) دارای تخصص می باشد.تعدای از
مهمترین توانایی های متخصصین پوست و مو عبارت از موارد زیر می باشد:
متخص
گاهی در کنار مشکلات ظاهری، اختلال داخلی از جمله پولیپ،  انحراف تیغه بینی و بزرگی شاخک بینی وجود داشته باشد و علاوه بر رفع مشکل به زیبایی هم می توان فکر کرد ولی بازهم با مراجعه به پزشک متخصص گوش ، گوش حلق بینی تایید شده. تااین مرحله با طرح چنیدن فاکتور به این باور رسیدیم که برای رسیدن به نتیجه خوب در جراحی زیبایی بینی حتما بایستی
ادامه مطلب
در داروخانه ها انواع مختلفی از شامپوهای ضدشوره وجود دارد که تقریبا مکانیزم عمل همه آنها مشابه هم است. نکته ای که باید به آن توجه کنید این است که شامپو ضد شوره درمان کننده شوره سر نیست و تا زمانی که از آن استفاده می کنید به کاهش و کنترل شوره سر کمک می کند تا در کنار مصرف آن علت شوره سر خود را که توسط پزشک متخصص  ریشه یابی می شود بیابید.

ادامه مطلب
مشاوره حضوری رایگان
یکی از مهم‌ترین مراحل کاشت مو است. در جلسه‌ی مشاوره‌ی حضوری رایگان، ابتدا پزشک متخصص یا کارشناس کاشت مو توضیحات مقدماتی  کاشت مو را به شما ارائه می‌کند. سپس از شما درخواست می‌کنیم تا اطلاعات سوابق پزشکی خود را به ما بگویید. مواردی مانند بیماری‌های مزمن، داروهایی که مصرف می‌کنید، سابقه‌ی کاشت مو و … . این موارد در شناسایی کاندیدای مناسب و نامناسب کاشت مو اهمیت دارد.
بعد از انجام مراحل مقدماتی، به ملاقات پزشک متخصص ک
دکتر بهروز خسروی جراح و متخصص چشم پزشکی اظهار کرد: در حال حاضر بسیاری از افرادی که از عینک استفاده می‌کنند خواهان انجام عمل "رفراکتیو" هستند که این جراحی با روش‌هایی نظیر لیزیک، لازک، پی آر کی، فمتولیزیک، اپی لیزیک، ترانس پی آر کی، کارگذاری لنزهای داخل چشمی و ... انجام می‌شود اما هر کدام از این روش‌ها مزایا و معایب خاص خود را دارد که پزشک طی بررسی از شرایط بیمار روش مناسب جراحی را انتخاب می‌‌کند.
وی تصریح کرد: گاهی برخی از بیماران به واسطه
برای درمان فیستول به چه دکتر یا پزشک متخصص مراجعه کنیم؟
فیستول مقعدی از آن دسته بیماری هایی است که شاید مهلک و کشنده به حساب نیاید ولی میتواند کیفیت زندگی ما را به شدت تحت تاثیر خود  قرار دهد و همه چیز را مختل کند.
فیستول در اثر ایجاد یک ارتباط غیر طبیعی میان بافت ها و قسمت های مختلف ناحیه ی مقعد رخ می دهد که به شکل مجرایی باریک به سطح پوست می رسد. این مشکل با عفونت، چرک و درد زیادی همراه است که گاه می تواند بیمار را از انجام کوچک ترین کارهای ر
برای درمان یا جلوگیری از تحریکات جزئی پوست مانند سوختگی، برش و بثورات پوشک استفاده می شود. بعضی از محصولات ممکن است به عنوان یک کرم ضد آفتاب استفاده شوند. پماد زینک اکساید ممکن است برای مقاصد دیگر استفاده شود در صورتی که سوالی دارید، از ارائه دهنده خدمات بهداشتی یا داروسازی خود بخواهید. این دارو فقط برای استعمال خارجی است. با دهان بر ندارید. دستورالعمل های مربوط به نسخه یا برچسب محصول را دنبال کنید. قبل و بعد از استفاده دست ها را بشویید. یک م
حیطه‌ی تجهیزات و وسایل پزشک‌ی، گستره‌ی وسیع و تاریخ‌چه‌ای به قدمت نزدیک به عمر بشری دارد؛ ترکیب‌ی‌ست از علم، تجربه، هنر، صنعت و بازار.
اکثر کشورهای دنیا برای نظام‌مند و ضابطه‌دار کردن کن‌ش‌های این حیطه سازمان‌هایی را متولی این امور قرار داده‌اند.
اداره کل تجهیزات پزشک‌ی وزارت به‌داشت، درمان و آموزش پزشک‌ی به عنوان متولی این امر در ایران، اقدام به انتشاز دستورالعمل‌ها و آئین‌نامه‌های مرتبط؛ برگزاری دوره‌های آموزش‌ی و بازآم
حیطه‌ی تجهیزات و وسایل پزشک‌ی، گستره‌ی وسیع و تاریخ‌چه‌ای به قدمت نزدیک به عمر بشری دارد؛ ترکیب‌ی‌ست از علم، تجربه، هنر، صنعت و بازار.
اکثر کشورهای دنیا برای نظام‌مند و ضابطه‌دار کردن کن‌ش‌های این حیطه سازمان‌هایی را متولی این امور قرار داده‌اند.
اداره کل تجهیزات پزشک‌ی وزارت به‌داشت، درمان و آموزش پزشک‌ی به عنوان متولی این امر در ایران، اقدام به انتشاز دستورالعمل‌ها و آئین‌نامه‌های مرتبط؛ برگزاری دوره‌های آموزش‌ی و بازآم
کمردرد تقریبا یک بیماری شایع در میان افراد است. حدود ۸۰ درصد از افراد، کمر درد را در بخشی از زندگی خود تجربه می‌کنند. اغلب وجود چنین دردی نگران کننده نخواهد بود.
در بیشتر موارد چنین دردی به خاطر پیچ خوردگی عضلات یا فشار و فتق دیسک است. معمولا کمردرد خود به خود بهبود پیدا می کند. اگر کمردرد شما اخیرا آغاز شده است بهتر است سری به پزشک بزنید و داروهای مناسب آن را دریافت کنید.
درمان های غیر تهاجمی همچون ماساژ، انجام تمرینات ورزشی یا یوگا می تواند
حجامت، گرفتن خون از افراد مبتلا به بیماری است که بدون نظر پزشک خطرناک و بدون اثر درمانی است. سید ضیاالدین لطیف زاده متخصص خون و سرطان با بیان این مطلب به خبرنگار گروه پزشکی ایسنا گفت: حجامت در دهه‌های گذشته به‌دلیل کمبود امکانات پزشکی برای درمان بیماریهای قلبی و ریوی به‌کار می‌رفت.متخصص خون و سرطان در گفت و گو با خبر:
 احساس بهبودی بیماران بعد از حجامت تلقینی است نه درمانی. وی افزود: حجامت در نزد پزشکان مترادف با فسد درمانی است که خون اضاف
چه زمانی باید به متخصص نازایی مراجعه کنیم؟
مجله زیبا : اگر کمتر از 35 سال سن دارید و تا یکسال بعد از ازدواج ،باحدود دو تا سه بار در هفته نزدیکی بدون جلوگیری باردار نشدید به شما توصیه می کنیم جهت مشاوره به یک متخصص نازائی مراجعه کنید
به ادامه بروید
ادامه مطلب
متخصص ایمپلنت کیست ؟

متخصص ایمپلنت دندان باید دارای چه خصوصیاتی در امر جراحی ایمپلنت و کاشت دندان باشد . این عامل علاوه بر اینکه به تجربه و سواد متخصص ایمپلنت بستگی دارد به تجهیز بود کلینیک ایمپلنت به دستگاه های به روز در زمینه جراحی ایمپلنت دندان نیز بستگی دارد .
دندانپزشکان بعد از پشت سر گذاشتن دوره تحصیلی دندانپزشکی عمومی میتوانند ایمپلنت بکارند اماشخصی متخصص ایمپلنت دندان است که چند سال تحصیلات تخصصی در امر جراحی ایمپلنت و پیوند است
امروز یکی از دوستان قدیمی به بابام گفته بود: راستی پسر باجناقت چی شد؟
همینجور که بابا تعریف میکرد صحنه اونروزا اومد جلوی چشمم
سال91بود موعد زایمان خاله رسیده بود وارد اتاق عمل شده بود تا پزشک برسه..
دکتر دستور تزریق آمپول میده ولی آمپول اشتباهی زده میشه و...
آمبولی..
خون از تمام خروجی های بدن میزنه بیرون بینی دهن گوش و...
علائم حیاتی میره
پزشک متخصص قلب اورژانس جراح عمومی،متخصص زنان.شوک قلبی برای برگردوندن و بچه ای که هنوز توی شکم مونده
همسایمو

یکی از مهم‌ترین مراحل کاشت مو 

در جلسه‌ی مشاوره‌ی حضوری رایگان، ابتدا پزشک متخصص یا کارشناس کاشت مو توضیحات مقدماتی  کاشت مو را به شما ارائه می‌کند. سپس از شما درخواست می‌کنیم تا اطلاعات سوابق پزشکی خود را به ما بگویید. مواردی مانند بیماری‌های مزمن، داروهایی که مصرف می‌کنید، سابقه‌ی کاشت مو و … . این موارد در شناسایی کاندیدای مناسب و نامناسب کاشت مو اهمیت دارد.
بعد از انجام مراحل مقدماتی، به ملاقات پزشک متخصص کاشت مو می‌روید. پزشک

یکی از مهم‌ترین مراحل کاشت مو 

در جلسه‌ی مشاوره‌ی حضوری رایگان، ابتدا پزشک متخصص یا کارشناس کاشت مو توضیحات مقدماتی  کاشت مو را به شما ارائه می‌کند. سپس از شما درخواست می‌کنیم تا اطلاعات سوابق پزشکی خود را به ما بگویید. مواردی مانند بیماری‌های مزمن، داروهایی که مصرف می‌کنید، سابقه‌ی کاشت مو و … . این موارد در شناسایی کاندیدای مناسب و نامناسب کاشت مو اهمیت دارد.
بعد از انجام مراحل مقدماتی، به ملاقات پزشک متخصص کاشت مو می‌روید. پزشک
زوپ به عنوان اولین و بهترین سامانه ارتباطی بین پزشکان و بیماران بوده است که آن را به صورت آنلاین ( متنی و ویدئویی ) را فراهم کرده است تا اولین و تنها سامانه در کشور و خاورمیانه باشد که می تواند ارتباط ویدئویی بین پزشک و بیمار فراهم سازد.
از طریق زوپ شما میتوانید با بهترین پزشک ها و متخصصان در هر رشته پزشکی مانند : دندانپزشکی ، چشم پزشکی ، جراحی زیبایی و ... به صورت آنلاین ارتباط داشته باشید.

قبل از ماساژ بافت عمیق ، در مورد مناطق مشکل خود با درمانگر خود صحبت خواهید کرد. ماساژ بافت عمیق می تواند کاملاً بدن باشد یا فقط روی یک ناحیه متمرکز شود. شما شروع به دروغ گفتن روی پشت یا معده و زیر یک ورق می کنید. تعیین سطح آستری شما بر عهده شماست.
ماساژ بافت های عمیق به عنوان یک ماساژ آرامش بخش سنتی تر شروع می شود. بعد از گرم شدن ماهیچه ها ، ماساژ درمانی شما شروع به کار عمیق در قسمت های مشکل دار شما خواهد کرد.
علاوه بر کف دست ، نوک انگشتان و انگشت
کاشت موی احسان علیخانی در میان افراد مشهور تنها به بازیگران تلویزیون و ستاره‌های سینما محدود نبوده و همه‌ی افرادی که در انظار عمومی ظاهر می‌شوند این روش را انتخاب می‌کنند. ورزشکاران معروف، سیاستمداران، طراحان مد و لباس، موسیقی‌دان‌ها و امروزه حتی بازرگانان معروف، اهمیت مو بر روی ظاهر خود را درک کرده‌اند.

هزینه‌های عمل کاشت موهزینه‌ی دقیق عمل‌ ترمیم مو تحت تاثیر عوامل مختلفی قرار می‌گیرد. اصلی‌ترین عواملی که می‌توانند بر روی
زوپ به عنوان اولین و بهترین سامانه ارتباطی بین پزشکان و بیماران بوده است که آن را به صورت آنلاین ( متنی و ویدئویی ) را فراهم کرده است تا اولین و تنها سامانه در کشور و خاورمیانه باشد که می تواند ارتباط ویدئویی بین پزشک و بیمار فراهم سازد.
از طریق زوپ شما میتوانید با بهترین پزشک ها و متخصصان در هر رشته پزشکی مانند : دندانپزشکی ، چشم پزشکی ، جراحی زیبایی و ... به صورت آنلاین ارتباط داشته باشید.
تعریف تخصص قلب و عروق
قلب شناسی، مطالعه و درمان درباره اختلالات قلب و عروق خونی است. وظیفه متخصص قلب خوب، تشخیص و درمان بیماری های سیستم قلبی عروقی است. بیماری قلبی به طور خاص به قلب مربوط می شود، در حالی که بیماری قلبی عروقی بر قلب، عروق خونی یا هر دو اثر دارد.

چه زمانی به متخصص قلب و عروق نیاز داریم
اگر یک فرد علائم بیماری قلب داشته باشد، ممکن است پزشک آنها را به یک متخصص قلب ارجاع دهد.
علائمی که نشان دهنده مشکلات قلب است عبارتند از :
1. تنگی ن
دپاکین چیست ؟‌
قبل از شروع مصرف والپروئیک اسید یا همان دپاکین کرونو راهنمای دارویی را بخوانید و اگر سؤالی دارید، از پزشک خود یا از دکتر داروساز بپرسید.
این دارو طبق دستور روانپزشک از طریق دهان یا به صورت وریدی مصرف می‌شود. در صورت بروز ناراحتی معده بهتر است آن را با غذا میل کنید. کل کپسول را بلع کنید. کپسول را خرد نکنید یا نجوید، چرا که می‌تواند دهان یا گلو را تحریک کند.
میزان مصرف دپاکین بستگی به سن، وزن، وضعیت پزشکی، پاسخ به درمان و سایر دا
دپاکین چیست ؟‌
قبل از شروع مصرف والپروئیک اسید یا همان دپاکین کرونو راهنمای دارویی را بخوانید و اگر سؤالی دارید، از پزشک خود یا از دکتر داروساز بپرسید.
این دارو طبق دستور روانپزشک از طریق دهان یا به صورت وریدی مصرف می‌شود. در صورت بروز ناراحتی معده بهتر است آن را با غذا میل کنید. کل کپسول را بلع کنید. کپسول را خرد نکنید یا نجوید، چرا که می‌تواند دهان یا گلو را تحریک کند.
میزان مصرف دپاکین بستگی به سن، وزن، وضعیت پزشکی، پاسخ به درمان و سایر دا
قورت دادن تکه‌های بزرگ‌تر آدامس یا قورت دادن آدامسی که شیئی غیرقابل‌هضم به آن چسبیده باشد، خطرناک است و ممکن است باعث انسداد شود. در چنین مواقعی برای باز کردن مجرای گوارشی به عمل جراحی نیاز خواهد بود.
ازجمله نشانه‌های این انسداد می‌توان به درد در ناحیه شکم و نیز یبوست اشاره کرد. گاهی هم این نشانه‌ها با حالت تهوع و بالاآوردن همراه می‌شوند. اگر به انسداد مجرای گوارشی مشکوک هستید و چنین نشانه‌هایی می‌بینید، حتما به پزشک متخصص مراجعه کنی
وکیل متخصص ملکی
وکیل متخصص ملکی
بر اساس تخصص و تجربه کاری وکیل می توان برای انجام کار افرادی که در زمینه خاصی تجربه تبحر و تخصص دارند را تقسیم بندی نمایید. بطور مثال وکیل متخصص ملکی شخصی است که می تواند به خوبی برای مشکلات و سوالات حقوقی شما در زمینه ملک و املاک مسکونی صنعتی اداری تجاری و زمین های مسکونی و یا کشاورزی پاسخی داشته باشد و یا بتواند مشکلات را با کمک وی حل کرد.
البته موضوعات و سوالات حقوقی که با مشاوره حقوقی با وکیل متخصص ملکی خیلی
محمدرضا بلورساز متخصص کودکان و نوزادان و رییس انجمن عفونی کودکان در خصوص علت سرخی گونه برخی کودکان اظهار کرد: قرمزی و تورم نشانه بیماری نیست و یک علامت از آن است که می تواند حساسیت و آلرژی، یا علامتی از یک عفونت میکروبی و ویروسی در کودک باشد.وی با بیان اینکه گاهی ضربه سرخی گونه ها را ایجاد می کند، گفت: در بعضی اوقات بیماری های مزمن قدیمی عامل ایجاد این حالت در کودک هستند و بنابراین قرمزی گونه ها علامتی از یک بیماری خاص است و سرخی گونه ها به تن
واکسیناسیون و  مدیکال برندگان لاتاری:
سفارت برای تمامی افراد حاضر در سفارت جهت انجام مصاحبه، نیاز به تایید مدارک پزشکی توسط پزشک معتمد سفارت (Panel Physician) دارد. مدارک پزشکی یا مدیکال لاتاری طبق شرایط زیر برای هر فرد بایستی تهیه گردد:
ابتدا به واحد واکسیناسیون انستیتو پاستور ایران در تهران و یا مراکز هلال احمر در شهرستان ها مراجعه کرده و اقدام به تزریق واکسنهای مربوط به هر فرد نمایید. در زمان مراجعه به انستیتو پاستور به مسئول واکسیناسیون بگوی
ضرورت انتخاب پزشک برای بارداریپیش از پزشک مناسب برای بارداری و سنجیدن جوانب امر، سوالی که ممکن است ذهن بسیاری از زنان را درگیر کند، این است که اصلا چه لزومی به انتخاب پزشک برای بارداری است؟ دوران بارداری، دوران بسیار حساسی برای حفظ سلامت مادر و جنین است. در این دوران باید مادر به طور کامل تحت مراقبت قرار بگیرد. این مراقبت ها شامل مراقبت های پزشکی نیز می شوند.
قطعا شما در دوران بارداری با اتفاقاتی مواجه خواهید شد که می تواند برای شما استرس ز
وقتی شخصی دندان طبیعی خود را به دلیلی از دست می‌دهد به فکر راه حلی برای جایگزینی دندان از دست رفته می‌افتد. پس از مراجعه به دندانپزشک معرفی بیمار به متخصص ایمپلنت اقدام به کاشت ایمپلنت دندانی می شود و این بهترین جایگزینی برای دندان از دست رفته است اما متخصص ایمپلنت خوب چه کسی است و چه خصوصیاتی دارد، در ادامه با ما همراه باشید.

ادامه مطلب
سندرم روده تحریک پذیر یک مشکل بسیار شایع در ایالات متحده است. به گفته کالج آمریکایی گوارش، در واقع، حدود 10 تا 15 درصد جمعیت از علائمی مانند یبوست، اسهال، نفخ و درد شکم رنج می برند.
واقعیت این است که بسیاری از افراد برای این مسائل به پزشک مراجعه نمی کنند چه رسد به این که از متخصصان رژیم غذایی کمک بخواهند – فقط در حدود یک نفر از چهار نفر با یک متخصص صحبت می کند، و احتمالا به این دلیل است که این سندرم باعث ایجاد مشکلات جدی در سلامتی نمی شود.
بهترین
تشخیص نوع بینی

با لمس و مشاهده در آینه می‌توان شکل کلی بینی را در نظر گرفت، اما تشخیص نهایی نوع بینی باید توسط پزشک جراح انجام شود. در واقع پزشک و کارشناس مربوطه، فراتر از تعاریفی مانند بینی استخوانی و گوشتی، میزان پوست، شکل‌پذیری، حجم استخوان و غضروف را با دقت بالا بررسی و اندازه‌گیری می‌کند.
ادامه مطلب
در این نوشته سعی شده است که سیستم نوبت دهی ، پذیرش اینترنتی و تلفنی دی کلینیک ابوریحان به شما آموزش داده شود.
دی کلینیک ابوریحان وابسته به اداره کل درمان تامین اجتماعی واقع در مرکز شهر تهران در راستای التیام و آلام بیماران و ارتقاء سطح سلامت جامعه می باشد.
این کلینیک با دارا بودن نیروهای متعهد، مجرب و با انگیزه، خدمات تشخیصی درمانی ایمن و اثر بخش را در حداقل زمان بر مبنای استانداردهای درمانی ارائه می نماید.
اجرای صحیح تکریم ارباب رجوع و حفظ
از طریق زوپ شما میتوانید با بهترین پزشک ها و متخصصان در هر رشته پزشکی مانند : دندانپزشکی ، چشم پزشکی ، جراحی زیبایی و ... به صورت آنلاین ارتباط داشته باشید. این ارتباط میتواند در زوپ به صورت متنی و آنلاین و یا به
به ماما مراجعه کنم یا متخصص زنان ( تفاوت  متخصص زنان و ماما )در گذشته، زنان باردار تقریبا به طور کامل به ماماها و سایر زنان محلی که تجربه قابل‌توجهی در زایمان داشتند، وابسته بودند.اما امروزه ما متخصصان زنان و زایمان به ماماها برای زایمان و مراقبت‌های دوران بارداری ترجیح داده می‌شوند. ​متخصص زنان و زایمان و یک ماما هر دو حیطه اختیارات خود هستند و روش‌های متفاوتی برای رسیدگی به بارداری و زایمان دارند.اما تصور می کنید کدام یک می‌تواند برا
علائم همووروئید در همه مبتلایان یکسان نیست و بسته به محل ایجاد عارضه و شدت پیشرفت آن قابل تغییر است. گاهی اولین نشانه ای که افراد با آن مواجه می شوند، خونریزی از مقعد است. در چنین شرایطی، احتمال اینکه هموروئید از نوع داخلی باشد بیشتر است، چون شایع ترین نشانه هموروئید داخلی خونریزی است و سایر علائم آن در مقایسه با هموروئید خارجی خفیف تر است.
هموروئید خارجی به دلیل اینکه در پوست حساس اطراف مقعد بروز پیدا می کند، علائمی مثل خارش و سوزش، ایجاد ا

هدف از نگارش این محتوا، آشنایی و معرفی لیست پزشکان و کادر درمانی شهرهای بزرگ کشور از جمله تهران، کرج، مشهد، اصفهان و شیراز است. بانک های اطلاعاتی بسیاری در دنیای اینترنت به معرفی پزشکان حائز و مشهور پرداخته اند.
اساتید برجسته و متخصصی که با علم، آگاهی، مهارت و تجربه در زمینه های مختلف پزشکی، جهت بهبود بیماران تلاش می کنند. نکته بسیار مهم که هدف اصلی این مقاله است یافتن پزشک و متخصصی است که در ذهن دارید یا قصد دارید پزشکانی را جستجو نمایید

هدف از نگارش این محتوا، آشنایی و معرفی لیست پزشکان و کادر درمانی شهرهای بزرگ کشور از جمله تهران، کرج، مشهد، اصفهان و شیراز است. بانک های اطلاعاتی بسیاری در دنیای اینترنت به معرفی پزشکان حائز و مشهور پرداخته اند.
اساتید برجسته و متخصصی که با علم، آگاهی، مهارت و تجربه در زمینه های مختلف پزشکی، جهت بهبود بیماران تلاش می کنند. نکته بسیار مهم که هدف اصلی این مقاله است یافتن پزشک و متخصصی است که در ذهن دارید یا قصد دارید پزشکانی را جستجو نمایید
پزشک عمومیه و داره برای امتحان تخصص میخونه.توی یکی از عکساش روی مهرش نوشته بود پزشک خانواده مرکز بهداشت قصر شیرین! پس اهل کرمانشاهه...وقتی چالش قرآن رو بخاطر مشارکت کم اعضا کنسل کردم توی تلگرام بهم پیام داد و دقیقا این جمله رو بهم گفت: «چه حیف شد، من هرشب میذاشتم صوتش با صدای باند پخش بشه و فضا رو پاکسازی کنه!»چند بار جمله اش رو خوندم.پاکسازی فضا....
ادامه مطلب

پزشکی باریاتریک (Bariatric Medicine) شاخه ای از دانش  پزشکی است که با مطالعه، درمان و پیشگیری از چاقی به بیماران مختلف کمک می کند. واژه باریاتریک از کلمه باریریکس (baryrics) به معنای سنگین یا بزرگ گرفته شده است.  و متخصص باریاتریک به کسی گفته می شود که وضعیت افراد چاق را مدیریت کرده و در کاهش وزن به آن ها کمک می کند.  به طور کلی هدف این شاخه پزشکی دستیابی به وزن ایده آل و کاهش وزن است.

بیشتر ارائه دهنده های مراقبت های بهداشتی و پزشکان، می توانند در باری

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها